Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PETRYLA Nieruchomości

Celarowska 19/2 Kraków

Mapa

509 096...

509 096 049

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Biuro PETRYLA Nieruchomości to licencjonowana firma pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Licencja zawodowa nr 6079. Działamy na małopolskim rynku już od 1993 roku. W trakcie wieloletniej działalności zgromadziliśmy doświadczenie niezbędne w fachowym pośrednictwie w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości.

Nasze działania zawsze koncentrują się na znalezieniu dla Klienta optymalnego rozwiązania dotyczącego nieruchomości.

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi pracownicy specjalizujący się w poszczególnych dzielnicach miasta, co gwarantuje profesjonalną obsługę z naszej strony. Partnerzy, w tym prawnicy, fotografowie, architekci i notariusze, z którymi współpracujemy swoim doświadczeniem i wiedzą gwarantują bezpieczne zawarcie transakcji.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

102

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PETRYLA Nieruchomości

Filtruj

635 000 zł49,91 m² 12 722,90 zł/m²

Olga Piaskowska

Olga Piaskowska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 48,91 m, położony w jednej z najbardziej malowniczych części Kościeliska....

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł73 m² 21 219,18 zł/m²

Violetta Tomaszek

Violetta Tomaszek

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz prestiżowego adresu, gdzie prawdziwym luksusem jest cisza, otoczenie starodrzewu oraz unikalna, autorska architektura wnętrz? Mam przyjemność...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł760 m² 393,42 zł/m²

Michał Gromek

Michał Gromek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną w miejscowości Dojazdów (gmina Kocmyrzów - Luborzyca). Wymiary I parametry...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 304 524 zł87,20 m² 26 428,03 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł144 m² 4 993,06 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Więcej informacji: jacek Chudzik biuro: 502 29 29...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 500 m² 79,60 zł/m²

Grzegorz Ślusarczyk

Grzegorz Ślusarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo interesującą widokową działkę budowlaną w Makowie (około 8km od Miechowa). Idealna inwestycja na budowę...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł414 m² 3 115,94 zł/m²

Hubert Zając

Hubert Zając

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:661 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanego w uzdrowiskowej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,60 m² 6 712,71 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

U w A G A! Przy tej ofercie gratis konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

Grzegorz Ślusarczyk

Grzegorz Ślusarczyk

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kujawskiej w Krakowie, w jednej z najlepiej...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł129,50 m² 10 424,71 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego segmentu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego...

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł3 700 m² 350 zł/m²

Michał Gromek

Michał Gromek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 37 arów w Liszkach. Teren w mpzp przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Uzbrojenie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł104 m² 7 884,62 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł202 m² 5 935,64 zł/m²

Olga Piaskowska

Olga Piaskowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 202,90 m, położony na prawie...

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 065 m² 384,98 zł/m²

Michał Gromek

Michał Gromek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Ruszczy (kraków, nowa Huta). Wymiary I parametry: - powierzchnia 10,65 ara, - kształt...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,50 m² 46,02 zł/m²

Olga Piaskowska

Olga Piaskowska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,5 m, usytuowane na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł122,50 m² 7 265 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Jeśli szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł143,11 m² 7 896,02 zł/m²

Michał Gromek

Michał Gromek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu...

Szczegóły ogłoszenia

65,12 zł/m²86 m² 5 600 zł

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny lokal usługowo-handlowy z częścią biurową na wynajem zlokalizowany na os. Niepodległości...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł110 m² 6 454,55 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy ofertę...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł162 m² 8 641,98 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz. Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

69,05 zł/m²42 m² 2 900 zł

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42 m2,do którego przynależy piwnica o pow. ok.80 m2 który zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł31 000 m² 35 zł/m²

Michał Gromek

Michał Gromek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Więcej informacji: michał 530 623 708 lub biuro: 509 096 049, od poniedziałku do piątku; e-mail: michal.gromek@petryla.pl. Wszystkie oferty na stronie:...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

Michał Gromek

Michał Gromek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

9 zł/m²17 m² 150 zł

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu osobnego garażu (nie miejsca postojowego) na krakowskim Ruczaju. Garaż znajduje się przy ul. Chmieleniec...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł124,50 m² 7 863,45 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł62,50 m² 28 000 zł/m²

Olga Piaskowska

Olga Piaskowska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Z przyjemnością prezentujemy dwa wyjątkowo komfortowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej wykończone pod klucz i w pełni wyposażone do wynajmu....

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł54 m² 44,26 zł/m²

Violetta Tomaszek

Violetta Tomaszek

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o pow. 54 m2, znajdującego się w bloku przy ul. Pawła Włodkowica. To położone...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł72 m² 8 541,67 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,60 m² 13 235,29 zł/m²

Beata Galon

Beata Galon

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

TA oferta tylko U nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m, położone na...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł55 m² 14 454,55 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w historycznej, odrestaurowanej willi z XX...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,50 m² 17 259,26 zł/m²

Olga Piaskowska

Olga Piaskowska

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 40,5 m2, położonego przy prestiżowej lokalizacji - ulicy Starowiślnej...

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł4 300 m² 90 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

2 200 287 zł124,31 m² 17 700 zł/m²

Hubert Zając

Hubert Zając

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Luksusowy apartament 124 m z ogromnym ogrodem 335 m | Wola Justowska, kraków Prezentujemy wyjątkowy apartament, zlokalizowany na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 100 m² 225,48 zł/m²

Beata Galon

Beata Galon

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę z warunkami zabudowy Kraków-Nowa Huta-Wolica wymiary I parametry: - powierzchnia 3100 m2, - kształt...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,50 m² 12 000 zł/m²

Beata Galon

Beata Galon

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m, położone na 7 piętrze w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

45,43 zł/m²41,60 m² 1 890 zł

Michał Gromek

Michał Gromek

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą wynajmu lokalu biurowego, położonego przy ulicy Aleja 29 listopada. Opis: - lokal jest świeżo po remoncie,...

Szczegóły ogłoszenia

923 475 zł52,77 m² 17 500 zł/m²

Beata Galon

Beata Galon

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

TA oferta tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować luksusowe ,przestronne mieszkanie położone na 2 piętrze w 2 piętowym bloku z lat 50...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

Tymoteusz Mars

Tymoteusz Mars

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 26m2, znajdujące się na 13 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Powstańców. Istotne informacje: -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,61 m² 8 992,64 zł/m²

Marta Porębska-Raś

Marta Porębska-Raś

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:84 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij